Masz dość przeglądania dziesiątek, nic nie wnoszących do rekrutacji CV?

Masz wrażenie, że wyszukanie cennych informacji w CV to istny survival?

Kandydaci niechętnie podają swoje oczekiwania finansowe podczas wysyłania aplikacji?

 

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to job5.pl będzie właśnie dla Ciebie!

Zgodzisz się pewnie ze mną, że proces rekrutacji zazwyczaj nie jest szybki i łatwy. Na początku musisz jasno i dokładnie określić kogo potrzebujesz, czyli zrobić dokładny opis stanowiska pracy. Dalej wystawiasz ogłoszenie, zbierasz oferty, przeglądasz dziesiątki nie zawsze schludnie i poprawnie napisanych CV, zapraszasz kandydatów na rozmowy rekrutacyjne, przeprowadzić te rozmowy (często w kilku etapach), a na końcu… i tak okazuje się, że stawka jaką żąda kandydat jest ponad możliwości Twojej firmy.

Do tego, jak już znajdziesz odpowiedniego kandydata, trzeba uwzględnić jego okres wypowiedzenia. Dochodzi do sytuacji, gdzie od momentu wystawienia ogłoszenia o pracę do czasu zatrudnienia mija kilka miesięcy.

Jednak co, jeśli mógłbyś skrócić chociażby czas wstępnej selekcji pracowników? Na portalu job5.pl:

  • Bez otwierania CV widzisz najważniejsze informacje o pracowniku, takie jak znajomość języków obcych oraz doświadczenie zawodowe.
  • Znasz oczekiwania finansowe kandydatów jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy, jeśli ten umieścił je na swojej wizytówce
  • Dostajesz CV zawsze w tym samym, przejrzystym szablonie.
  • Sam możesz przeglądać bazę pracowników bez wystawiania ogłoszenia o pracę.

Jak działa job5.pl dla pracodawcy? To bardzo proste!

Rejestrujesz się, podając niezbędne dane firmowe oraz imię i nazwisko osoby, która będzie obsługiwała profil na naszym portalu.

Wybierasz pakiet, który Cię interesuje.

Po pozytywnej weryfikacji od razu możesz korzystać ze wszystkich funkcji job5.pl!

 

Zastanawiałeś się kiedyś ile zajmuje Ci wstępna weryfikacja CV? Według większości badań – średnio 30 sekund i nie dłużej niż 2 minuty! A co jeśli skrócić ten czas do 3 sekund? Tak, 10x szybciej! Dzięki job5.pl to jak najbardziej możliwe.

Jak to się dzieje?

Każdy z zarejestrowanych na portalu użytkowników ma możliwość wykreowania swojego skróconego CV, czyli tak zwanej wizytówki. Ty jako rekruter widzisz w naszej bazie pracowników taką wizytówkę jeszcze przed otwarciem CV.

 

Jak widzisz, na wizytówce znajdują się najważniejsze dane o kandydacie: wykonywane wcześniej obowiązki, stanowiska, oraz znajomość języków obcych. Dzięki temu możesz bez przeglądania pełnego CV zweryfikować, czy jesteś zainteresowany taką osobą, czy też nie. Jeżeli jesteś zainteresowany, to po prostu klikasz w pełne CV. Z wybranymi kandydatami możesz kontaktować się przez nasz chat, mailowo lub telefonicznie. Oczywiście, poza przeglądaniem bazy pracowników możesz również wystawiać ogłoszenia o pracę i rekrutować w standardowy sposób – nadal jednak każdą aplikację najpierw będziesz widział w formie wizytówki, a jeśli będziesz zainteresowany możesz wejść w pełne CV pracownika.

Ile to kosztuje?

Korzystanie z job5.pl jest całkowicie darmowe, ale tylko przez jakiś czas. Niebawem udostępnimy pełną ofertę w formie pakietów ilościowych oraz czasowych. Dodatkowo, każdy nowy użytkownik portalu dostanie od nas miesięczny abonament na wszystkie usługi zupełnie za darmo!

Zarejestruj się, zapisz na newsletter i odbierz ebooka:

ZNAJDŹ GO - czyli jak znaleźć odpowiedniego pracownika w gąszczu dziesiątek nadesłanych CV, kiedy rynek pracy zacznie zmieniać się na Twoją korzyść

ZUPEŁNIE ZA DARMO!